Spice

 Social Media Manager

Minden általad írt posztra özönlenek a szívecskék és lájkok? Akkor itt a lehetőség, hogy elrabold a mi szívünket is! Ha tapasztalt Social Media Manager vagy, aki mind magyarul, mind angolul képes szívfacsaróan jól írni, és stratégiában is átlátod a feladatban rejlő lehetőségeket, dolgozz velünk! Mi szívesen látunk.

Mit kell majd csinálnod:

  • havi content calendár összeállítása
  • tartalomgyártás: social media grafikus briefelése, posztok megírása
  • social média felületek kezelése /menedzsmentje
  • tartalom feltöltés
  • hirdetések kezelése
  • riportok elkészítése
  • trendek folyamatos követése
  • tervezési feladatok és a stratégia meghatározása

Mit várunk majd tőled:

  • kreatív szövegírást (post copy)
  • önálló, igényes és gyors munkavégzést
  • nagyfokú precizitást, határidők betartását
  • minimum 2-3 év releváns tapasztalatot
  • Facebook, Instagram, TikTok felületek tökéletes ismeretét
  • közösségi médiában megjelenő hirdetési tapasztalatot
  • írói vénát (akár angolul is)
  • kreatív, dinamikus személyiséget

Előnyként értékeljük:

  • kezdő Photoshop, Figma ismeretet

Miért jó, ha minket választasz:

  • Biztos szakmai és anyagi háttér, a szektorban bejelentett, versenyképes fizetést adunk
  • Nagy nemzetközi ügyfelekkel is találkozhatsz
  • Gyors fejlődést és szakmai előrelépést biztosítunk
  • Tagja lehetsz egy vidám, összetartó, barátságos, dinamikus és teljesítményorientált csapatnak
  • Lendületes, fiatalos munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • Kutyabarát munkahely vagyunk
  • Home office lehetőség is van nálunk (próbaidőt követően havi 10 nap)

Céginformáció

Magyar tulajdonú, integrált kreatív ügynökség 2004 óta, amely tapasztalatát, forgalmát tekintve nagynak számít, azonban megtartotta rugalmasságát és friss kreatív ötleteit, így könnyedén felveszi a versenyt a kisebb ügynökségekkel is.
Lead ügynöksége vagyunk a SPAR, SuperShop, Cofidis, Nagyi Titka, Hervis márkáknak. Akik bizalmat szavaztak nekünk: Kellogg’s, Pringles, Nestlé, Rama, Flora, Baba, Knorr, Audi, MABISZ, Seat, Mazda, MOL, Heineken, Soproni, Zwack, Jófogás.hu, Raiffeisen, OTP, UNION, ZONE bevásárlópark, GSK, dm-drogerie markt, DriveNow, UHU.

Ha szívesen megismernéd bővebben a pozíciót és minket egy jóhangulatú interjún küldj egy CV-t a jobs@spicecommunication.hu címre.